Фотографираме на тема „Есен“

Статус
Затворена за нови мислења.

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Остај го, прогуглал човекот canon 1100d, лупнал прва фотка што му искочило и сеа станал uber фотограф кој ги тужи оние кои му го крадат тешко заработениот леб. :zelen
 
Статус
Затворена за нови мислења.