1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема - „Гужва“

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Saladin, 12 мај 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Ајде неам баш некоја инспирација деновиве за измислување на што поуникатна тема за фотографија, така да овој пат предлагам релативно лесна тематика - гужви.
  Ако сте во толпата, не заборавете да шкљоцнете пар фотографии, а ако веќе сте биле, расчепкајте во архивите и постирајте тука. Од било која ваша лична перспектива. Значи се` што обележува масовна застапеност на хомо сапиенси во одреден простор, начичканост, набутаност.... гужва.
  Задолжително е фотографијата да биде ваша.
  Пријавување до 19.05.2016
   
  #1 Saladin, 12 мај 2016
  Последна промена од модератор: 12 мај 2016
  На Makedonec и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Единствена гужва која наместо немир ми предизвикува адренлин, среќа..
  Се надевам се прифаќа :)

  received_1665076167114580.jpeg
   
  На misterija, Falanga и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  12 1.jpg
   
  На Метаморф, Lady*, Electra и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  DSCN1504.jpg
  За келајцата сакам бонус поени, окпозз.
   
  На alba, Lady*, antonio и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  IMG_20160520_003018.JPG
   
  На Lena, alba, Saladin и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  ui.jpg
   
  На Makedonec и misterija им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: