Фотографираме на тема - „Гужва“ | Црнобело Форум

Фотографираме на тема - „Гужва“

Статус
Затворена за нови мислења.

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
Ајде неам баш некоја инспирација деновиве за измислување на што поуникатна тема за фотографија, така да овој пат предлагам релативно лесна тематика - гужви.
Ако сте во толпата, не заборавете да шкљоцнете пар фотографии, а ако веќе сте биле, расчепкајте во архивите и постирајте тука. Од било која ваша лична перспектива. Значи се` што обележува масовна застапеност на хомо сапиенси во одреден простор, начичканост, набутаност.... гужва.
Задолжително е фотографијата да биде ваша.
Пријавување до 19.05.2016
 
Последна промена од модератор:
Статус
Затворена за нови мислења.