Фотографираме на тема: ЦрноБела Фотографија | Црнобело Форум

Фотографираме на тема: ЦрноБела Фотографија

Статус
Затворена за нови мислења.

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Прва тема што ми дојде на памет беше оваа. Малку потешка би рекла, но не се сомневам во вашата креативност. :sreken
Правилата се едноставни:
- Секој член има право да учествува со една фотографија.
- Фотографијата не смее да е украдена од интернет т.е. треба да е лично ваша.
За пример неколку слики од Гугл:

 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
@Aleksis до вечер ако никој не стави фотографија размисли за нова тема и утре да почне нов натпревар со новата тема
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
И посомневај се во нашата креативност пред соопштување на новата тема хахах :D
 
Последна промена:

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Победничката фотографија ќе биде дел од Црнобело10. Мала мотивација :-Р
 
Статус
Затворена за нови мислења.