1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Утро

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Aleksis, 2 ноември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Оставам на вас и вашата креативност дали тоа ќе биде изгрејсонце, првата мисла наутро, можеби нешто што ве потсеќа на утро, или она со кое ви започнува денот...
  Фотографијата задолжително да биде ваша.
   
  #1 Aleksis, 2 ноември 2015
  Последна промена од модератор: 2 ноември 2015
  На MissChievous, Метаморф и Makedonec им се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  IMG_20141225_075704.jpg
  Штета што немам подобар апарат од телефонот :/
   
  На melpomena, Lady*, Luckky и уште 16 други им се допаѓа ова.
 3. DelRey

  DelRey Нов член

  Зачленет на:
  20 септември 2015
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  14
  ^091E7B465069D77C874360A33ACB841209A6F01499B7EF4F63^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 4. BioTrpe

  BioTrpe Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 октомври 2015
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  173
  ...
  O tebi pesme pevam,
  volim te drago selo moje,
  poželim da čujem lavež pasa,
  volim da vidim i dimnjake tvoje.
  Volim izlazak sunca i rađanje jutra,
  volim sva nadanja tvoja;
  i maglu volim i kišu kad pada;
  tu je ostala radost moja.

  (Srboslav S. Krajsic)
  -Добро утро


  utro.jpg
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Big Berta

  Big Berta Староседелец

  Зачленет на:
  7 февруари 2015
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  207
  SAM_3987.JPG
   
  На melpomena, Аркантос, violetmoon и уште 5 други им се допаѓа ова.
 6. Marijaaa

  Marijaaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  30 мај 2015
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  116
  2015-06-21 07.44.35 1.jpg
   
  На melpomena, HAZARDER, violetmoon и уште 7 други им се допаѓа ова.
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Париско расонување.

  Parisko rasonuvanje.jpg
   
  На melpomena, Аркантос, Luckky и уште 7 други им се допаѓа ова.
 8. Holla

  Holla Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2014
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  90
  Грчка IMG_20140714_063707.jpg
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 9. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Моето добро утро :D

  [​IMG]
   
  На violetmoon и Makedonec им се допаѓа ова.
 10. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: