1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема ''Стари градби"

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Bibi@, 27 февруари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  Темата е Стари градби
  Задолжително е фотографијата да биде ваша и да се пријавите само со една
  Пријавување од 27.02 - 15.03.2017
  Победничката фотографија е дел од ЦБ брошурата

  [​IMG]
   
  #1 Bibi@, 27 февруари 2017
  Последна промена од модератор: 4 март 2017
  На JaMi, escape, Makedonec и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,640
  Допаѓања:
  5,717
  IMG_20160501_161341.jpg
   
  На JaMi, Prashina, escape и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  777
  Допаѓања:
  1,315
  IMG_20170227_103906_007.jpg
   
  На JaMi, Prashina, Makedonec и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  27882029996_a84ded93a0_o.jpg
   
  На JaMi, Prashina, SaltNPepa и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. SaltNPepa

  SaltNPepa Староседелец

  Зачленет на:
  19 август 2013
  Мислења:
  49
  Допаѓања:
  116
  DSC_0065.jpg
   
  На JaMi, Makedonec, Iris* и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Е вака ве сакам :*
   
 7. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,485
  Допаѓања:
  3,760
  20170305_115819.jpg
   
  На JaMi, Iris*, Bibi@ и уште 3 други им се допаѓа ова.
 8. Miguel

  Miguel Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 декември 2015
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  20
  IMG_7369.JPG
   
  На JaMi и Makedonec им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: