1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Рандом минувачи

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од MoonFairy, 16 ноември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  Слики направени на случајни минувачи, онака рандом, направени патем...
  Фотографијата да биде ваша
   
  #1 MoonFairy, 16 ноември 2015
  Последна промена од модератор: 16 ноември 2015
  На Makedonec, Аркантос и MissChievous им се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: