1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Први мај/Природа

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 1 мај 2019.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Се враќаме пак ако има интерес :Dd
  Темата е први мај, природа, што би значело поширок избор на фотографии од скарата, пивото, дрва, цвеќиња, природа итн. Симнете се пред зграда сликајте го јоргованот или цвеќето на комшиката ако ништо друго :zelen:zelen шала ова за комшиката

  Рок за пријавување до 30.05
   

Сподели: