1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Планини

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од existence, 9 ноември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Темата за оваа седмица нека биде планини.
  Правилата мислам дека се познати :)

  Ајмо планинари.
   
  На MissChievous, Makedonec и malo им се допаѓа ова.
 2. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  [​IMG]
  Една од многуте на мојот фб профил...
   
  #2 MoonFairy, 9 ноември 2015
  Последна промена: 9 ноември 2015
  На Tantara, corki, Outrider и уште 9 други им се допаѓа ова.
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  [​IMG]
   
  На corki, Outrider и Makedonec им се допаѓа ова.
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  3 помала.jpg
   
  На Tantara, Altaïr, corki и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  IMG_20150502_085425.jpg

  Некаде околу Кожуф.
   
  На Tantara, Altaïr, corki и уште 5 други им се допаѓа ова.
 6. BioTrpe

  BioTrpe Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 октомври 2015
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  173
  Mаврово

  planina.jpg
   
  На Tantara, MoonFairy, Altaïr и уште 7 други им се допаѓа ова.
 7. Marijaaa

  Marijaaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  30 мај 2015
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  116
  2015-08-28 03.29.44 1.jpg
   
  На Tantara, MoonFairy, Altaïr и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. red dragon

  red dragon Староседелец

  Зачленет на:
  27 март 2013
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  129
  Поглед накај карпата на врв Калин Камен - Осоговски Планини
  DSCN0239.JPG
   
  На Tantara и Altaïr им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: