Фотографираме на тема: Патокази | Црнобело Форум

Фотографираме на тема: Патокази

Статус
Затворена за нови мислења.

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
Онака чисто произволно чепкав по сликите на лаптопов и ми текна на летото кога одев Грција и случајно сум сликал некои патокази па ете нека биди за тоа темата
Фотографијата мора да биде ваша
Пријавување до 31.03.2016
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec
Статус
Затворена за нови мислења.