1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Патокази

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Kisserboy, 23 март 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Онака чисто произволно чепкав по сликите на лаптопов и ми текна на летото кога одев Грција и случајно сум сликал некои патокази па ете нека биди за тоа темата
  Фотографијата мора да биде ваша
  Пријавување до 31.03.2016
  [​IMG]
   
  #1 Kisserboy, 23 март 2016
  Последна промена од модератор: 24 март 2016
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  p.s. на 31.03 мие Роденден :D
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Среќан роѓендан:DD
  инаку ќе паузираме со натпреваров некое време
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: