Фотографираме на тема: Мостови | Црнобело Форум

Фотографираме на тема: Мостови

Статус
Затворена за нови мислења.

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,438
9,146
1,683
Кушкундалево
malo не е во можност да отвори тема, па ме замоли мене да отворам место нејзе. Темата „Мостови“.
Правилата си ги знаете, украдено фото ви носи бонус пет поени од мене :)

Ајмо народе, повелете.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec and malo
Статус
Затворена за нови мислења.