1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Мостови

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од existence, 18 октомври 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  malo не е во можност да отвори тема, па ме замоли мене да отворам место нејзе. Темата „Мостови“.
  Правилата си ги знаете, украдено фото ви носи бонус пет поени од мене :)

  Ајмо народе, повелете.
   
  На Makedonec и malo им се допаѓа ова.
 2. Marijaaa

  Marijaaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  30 мај 2015
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  116
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Малце од пред 3 години е сликава, али тоа е... не можам да ископам друга, а не верувам дека ќе фотнам у меѓувреме. :zelen

  most 5.jpg
   
  На Tantara, MoonFairy, Хоуп* и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  ze bridge.jpg
   
  На Tantara, Makedonec, MissChievous и уште 9 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: