Фотографираме на тема: Минимализам | Црнобело Форум

Фотографираме на тема: Минимализам

Статус
Затворена за нови мислења.

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Се надевам дека нема да има потреба од смена на темата. :zelen
Примери за минималистички фотографии:
...
Правилата ги знаете, единствено што останува е да бидете креативни.
П.С Мислам дека и ја погодив темава на @MissChievous. :)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
До утре ако никој не се пријави Саладин ќе биде како победник и он кажува следна тема
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Никој не сака да го дружи @Saladin и затоа он ќе отвара нова тема вечер.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,649
1,683
Normandy
Штета, многу многу добра тема но многу потценета.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena
Статус
Затворена за нови мислења.