Фотографираме на тема: Лето | Црнобело Форум

Фотографираме на тема: Лето

Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
По барање на членовите се враќаме во етер:D

Темата е лето. Сега ако немате што да сликате, нема кога. Сеедно дали сликано со телефон (дигитрон) или со апарат, професионално или не, битна е дружбата. Чекам да ве има во голем број :)))))

Пријавување до 20.07.2017
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Traviesa and existence

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,260
2,354
1,153
Skopje
www.facebook.com
Не е нешто посебно ниту па има некој добар квалитет сликава ама ме асоцира на лето :)
11796386_1650836065161627_6865222018530392856_n.jpg
Ја сменив сликата оваа од другата има за нијанса подобар квалитет
 
Последна промена:

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Да не речете овој само кажува теми, модерира, а не учествува:DD

cb0009896800076.png

@Ita ти реков џабе е лето, ги мрзи да сликаат :-D
 
Статус
Затворена за нови мислења.