1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Лето

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 1 јули 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  По барање на членовите се враќаме во етер:D

  Темата е лето. Сега ако немате што да сликате, нема кога. Сеедно дали сликано со телефон (дигитрон) или со апарат, професионално или не, битна е дружбата. Чекам да ве има во голем број :)))))

  Пријавување до 20.07.2017
   
  На Traviesa и existence им се допаѓа ова.
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Не е нешто посебно ниту па има некој добар квалитет сликава ама ме асоцира на лето :)
  11796386_1650836065161627_6865222018530392856_n.jpg
  Ја сменив сликата оваа од другата има за нијанса подобар квалитет
   
  #2 escape, 1 јули 2017
  Последна промена: 1 јули 2017
  На corki, Electra, violetmoon и уште 6 други им се допаѓа ова.
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Да не речете овој само кажува теми, модерира, а не учествува:DD

  cb0009896800076.png

  @Ita ти реков џабе е лето, ги мрзи да сликаат :-D
   
  На corki, Electra, Iris* и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  е таман работа, може не им се погоди темата. :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  А каде е ова АС Струга или Крани ? :)
   
 6. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  777
  Допаѓања:
  1,315
  2017-07-09-11-40-18.jpg
   
  На corki, Prashina, escape и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  449
  20170712_090305.jpg
  И мене оваа слика ми наликува на лето:)
   
  #7 corki, 12 јули 2017
  Последна промена: 12 јули 2017
  На escape, Makedonec, Iris* и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Photographer

  Photographer Amoureux

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  1,393
  DSC_8809.jpg
   
  На escape, Makedonec и Prashina им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: