1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Животни

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 23 ноември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Претходната тема на @LittleButterfly за рандом минувачи беше неуспешна а сега ја нема да отвори нова. Новата тема е животни и покажете ја вашата креативност.
  Фотографијата да биде ваша.
   
 2. Marijaaa

  Marijaaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  30 мај 2015
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  116
  2015-11-09 08.57.42 1.jpg
   
  На The puss in boots, Outrider, The Tramp и уште 13 други им се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Shitty квалитет, али си ја сакам фотографијава. :zelen

  1.png
   
  На The Tramp, red dragon, Marijaaa и уште 10 други им се допаѓа ова.
 4. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Мислев и јас маче да стаам ама ај да не бидат само мачки во темава еве и едно мече:)

  60916_157293250955622_6953821_n.jpg
   
  На Outrider, The Tramp, MoonFairy и уште 10 други им се допаѓа ова.
 5. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  starkce.jpg
   
  На Outrider, The Tramp, MoonFairy и уште 12 други им се допаѓа ова.
 6. SaltNPepa

  SaltNPepa Староседелец

  Зачленет на:
  19 август 2013
  Мислења:
  49
  Допаѓања:
  116
  DSC_0125 - Copy.jpg
   
  На Outrider, Makedonec, Аркантос и уште 6 други им се допаѓа ова.
 7. Big Berta

  Big Berta Староседелец

  Зачленет на:
  7 февруари 2015
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  207
  Селфи. :)

  [​IMG]
   
  На The puss in boots, Outrider, Saladin и уште 8 други им се допаѓа ова.
 8. red dragon

  red dragon Староседелец

  Зачленет на:
  27 март 2013
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  129
  Верното другарче

  12239960_10204988932833596_923426712096086272_n.jpg
   
  На The puss in boots, Saladin, Redhead и уште 6 други им се допаѓа ова.
 9. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
 10. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  [​IMG]
   
  На Big Berta, Outrider, Altaïr и уште 7 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: