1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Велигденски јајца

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 28 април 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Натпреварот се враќа во акција!!(party)
  По повод големиот христијански празник Велигден сите фарбаат јајца и сите сакаат да се кршат. Ајде покажете ја вашата креативност изразена преку фотографија.
  Задолжително фотографијата да биде ваша.
  Пријавување до 04.05.2016
   
  На existence, ●Untouchable° и malo им се допаѓа ова.
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  11138524_736574779790832_2365232292067911561_n.jpg
  Ова е ланско, али тоа нема везе.. Годинава немам украси така да убава тема за потсетување ;) :)
   
  На Makedonec, Saladin, malo и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  13090193_1027823940586651_1703956616_n.jpg
   
  На Mnogo Bitno, Makedonec, misterija и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. Xenia

  Xenia Староседелец

  Зачленет на:
  4 април 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  85
  Ај да ја споделам и јас мојата креација..
  Среќни празници! :sreken
  received_596307950527135.jpeg received_596307783860485.jpeg
   
  На malo, Electra, Makedonec и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  3,003
  20160501_072605.jpg
   
  На ●Untouchable°, malo, Outrider и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  4.png
   
  На malo, Electra, ●Untouchable° и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  IMG_3140.jpg
   
  На malo, Outrider, Electra и уште 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: