Фотографираме на тема: Велигденски јајца | Црнобело Форум

Фотографираме на тема: Велигденски јајца

Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Натпреварот се враќа во акција!!(party)
По повод големиот христијански празник Велигден сите фарбаат јајца и сите сакаат да се кршат. Ајде покажете ја вашата креативност изразена преку фотографија.
Задолжително фотографијата да биде ваша.
Пријавување до 04.05.2016
 
Статус
Затворена за нови мислења.