Фотографираме на тема: Автомобил | Црнобело Форум

Фотографираме на тема: Автомобил

Статус
Затворена за нови мислења.

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,017
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Не е важно во која средина е прикажан автомобилот, било да е паркиран или пак во движење. Всушност, не мора да биде еден, може да бидат повеќе автомобили прикажани. Од блиску, од далеку, внатре во автомобилот, надвор од него... сеедно. Вашата креативност нека го одреди тоа.
Фотографијата мора да биде лично ваша.

Автомобил на Рекорд.jpg
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
Магла :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec and misterija
Статус
Затворена за нови мислења.