Форумски весник ,,Црнобело" (прашања, предлози...)

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Што мислите за еден кам бек?:DD
Чекај ти ние да направиме повеќе галама по темиве, па лесно ќе е после весникот да се праи. :D
Вака ќе треба сами на себе интервјуа да правиме. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec