1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фини писма за коресподенција

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од lazar57, 5 јули 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. lazar57

  lazar57 Нов член

  Зачленет на:
  5 јули 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  ако може некој да ми помогне да составам писмо до банка поради наплатена чланарина,а не сум бил информиран до сега дека ќе треба да плаќам чланарина.Картичката ми беше заменета од банката од еден вид во друг вид со иста намена и поради тоа што бев вработен во банката не ми е било наплаќана чланарината а од кога излегов после три години право повлечена сума за чланарина.Сега највероватно испаѓа дека требало јас да се информирам на време на сајтот на банката.Истава случка се има случено и на други комитенти на банката кој се пензионери.Сакам да биде убаво составено писмото без да навредувам некого .поздрав
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: