1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Филмски Клуб - The Hateful Eight

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Хоуп*, 6 јануари 2016.

 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Ајде и вака да пробаме.
  Кој не знае, имаме филмски клуб каде еден член предложува филм и за време на викенд се коментира за него. Во другата тема имаме ред, ако сака некој да се придружи ќе го допишеме. За оваа недела иако малце касно ми текна, нека биде овој филм, гледајте го до сабота, па пишете си впечатоци.
  Кога ќе дојде ред на друг да каже филм, темата ќе ја споиме со оваа и членот ќе си отвори нова тема со нов филм.
  The Hateful Eight

  [​IMG]
   
  На Harvie и Altaïr им се допаѓа ова.

Сподели: