Филмска музика

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Не дека сум некој јак фан на Мортал Комбат, али шта је - је.

Цел филм изобилува со јаки, погодени песни, но ова е единствениот саундтрак за кој некогаш сум паузирала филм за веднаш да го најдам. Ежење и вилица паѓање на сценава. Толку. :x
Песната е Inferno од Graeme Revell, али и онака само делов е кул. :D

Убаво пишал некој во коментарите, трака пред своето време.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хептаграм XI

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
Маестрото на филмската музика, човек што стоплува сечие срце.
 

вован1

Староседелец
10 декември 2017
17
6
1,003
35
Ташкент
1917.gq
Ноге на музику групе Стонеман

ходају ноге на улицама...