Фармерки

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
да но сам скоро секој ден.. појке кеф ми прат оние широките и долги ептен....
 

Black Mamba

Активен Член
6 март 2012
121
125
43
Ги носам секојдневно :) и ги обожавам. Омилен модел ми се цевка, од светол тексас и искинати
 

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
Преку ден за на факултет, за вечерно излегување, комбинирани во спортска, елегантна, кежуал варијана, ма фармерки рулз! :)
Имам неколку пара во неколку бои. Онака најмногу ги сакам оние со темен тексас, цефка. Ми одат со се‘ и во секое годишно време. 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,263
9,106
1,683
фармерки....фармерки сум мразел.....јас си сум по тренерчиња.....фармерките ми се заубавија во прва средно....