Фан клуб Реал Мадрид

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
Real-Madrid-crest-wallpaper.jpg
 

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
ДУШАТА МИ СЕ ИСПОЛНИИ ДЕНЕС : )))))))0
СИТЕ ДОБИЕНИ УТАКМИЦИ СО СУДИИ КАКО БУМЕРАНГ ИМ СЕ ВРАТИЈА НА НАЈДОБРИТЕ БАРСА.... И НАЈДОБРИОТ ФУДБАЛЕР НА СВЕТОТ ШТО УТНА ЦЕЛ ГОЛ... ЦЦЦЦЦ
ЗА РЕАЛ МИ СЕ ЧИНИ УТРЕ НЕМА ТОЛКУ ДА СЕ РАДУВАМ, НАОПАЧКИ СЕ ПРЕВРТЕВВ ДОМА : )))))))))))))))
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
До пред некоја година не бев за ниту еден фудбалски клуб. Сеа дека на дечко ми братот е голем љубител на клубов станав и јас. Деца што и да им правиш :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: - Dee Dee -

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
Имам заприметено дека ако не му е наместена убаво фризурата на Роналдо секогаш губат.
aаахахахахаххахахахах ќе си умрам со забелешкава !
Незнам, немам приметено ама ако е така нека се потруди утре убаво околу фризурата ! :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and - Dee Dee -

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Се надевам дека на крајот на годината ке го прогласат Роналдо за најдобар играч.Несомнено го заслужува тоа,а ако го прогласат ГдеСи,ова Меси де веке не гледам фудбал.
И да,утре со сите сили до победа :)
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
Победникот од утрешниот дуел (верувам Реал М. ке бидат) ке биде и победник во финалето ... Chelsea ке играат без најмалце 4 ца првотимци ... а и да играат во фул состав ... Мурињо не верувам дека ке си ја прокоцка шансата да влезе во историјата како прв тренер кој освоил лига шампиони со три различни клубови ... само утре да тепаат !
а Реал - Баерн требаше да биде финале ... го заслужија тоа со играта и двете екипи ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: - Dee Dee -

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
Победникот од утрешниот дуел (верувам Реал М. ке бидат) ке биде и победник во финалето ... Chelsea ке играат без најмалце 4 ца првотимци ... а и да играат во фул состав ... Мурињо не верувам дека ке си ја прокоцка шансата да влезе во историјата како прв тренер кој освоил лига шампиони со три различни клубови ... само утре да тепаат !
а Реал - Баерн требаше да биде финале ... го заслужија тоа со играта и двете екипи ...
Затоа утакмицата Реал-Баерн се наркеува финале пред финалето : ))) Вистина и Баерн се јак тим, ама Реал појаки :Р