Тwo and a half men

Rusty

Истакнат Член
19 февруари 2012
26
17
303
Фантастична серија.Но сепак мислам дека Чарли Шин беше многу подобар од Ештон Качер.Вие што мислите?
 
  • Like
Реакции: Би Џеј

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
455
650
1,093
Unknown
Беше фантастична, се до новава сезона. :)
Да, исто мислиме. Уште кога кажаа Качер дека ќе го замени Чарли знаев дека ќе отиде серијата во пропаст. Не е тоа тоа без Чарли, Качер има улога на дете во серијава и тапа ми е. Затоа одново и одново ги гледам епизодите кога беше Чарли. :)
 
  • Like
Реакции: Би Џеј

Rusty

Истакнат Член
19 февруари 2012
26
17
303
Беше фантастична, се до новава сезона. :)
Да, исто мислиме. Уште кога кажаа Качер дека ќе го замени Чарли знаев дека ќе отиде серијата во пропаст. Не е тоа тоа без Чарли, Качер има улога на дете во серијава и тапа ми е. Затоа одново и одново ги гледам епизодите кога беше Чарли. :)
Јас пак почнав од 1 сезона да ги глеам.Очаен ми е Ештон ептен
 

Македонец

Староседелец
14 февруари 2012
313
439
1,063
Немав пропуштено епизода додека не се појави ештон не ми е истата комедија...чарли ми беше таа бесна фаца што ги легнува сите жени а кај ештон ми е тоа по реално некако незнам дали ме сваќате.... бтв и погребот на чарли ми беше смешен после навака ништо...
 

Libra

Староседелец
15 февруари 2012
208
327
673
Се согласувам со сите вас најдобра беше додека беше Чарли. Од кога дојде Ештон не е тоа што беше
 

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Кога серијава не би го носела насловот „Два и пол мажи“ со Ештон Качер, мислам дека ќе добиваше многу поголемо признание отколку што заслужува. Чарли Шин го нема, тоа е тоа... Истиот тој (карактеристичен, ретардиран) хумор го вивна Ештон во ѕвездите со „Луди 70-ти“. Колку побргу се прифати фактот дека Чарли Шин го нема, толку побргу и ќе се ужива во оваа, и натаму одлична хумористична серија. Непотребно луѓето се навраќаат на нешто што било, и поминало, според мене. :)
 
  • Like
Реакции: Mila Kunis