1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тwo and a half men

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Rusty, 19 февруари 2012.

 1. Rusty

  Rusty Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  17
  Фантастична серија.Но сепак мислам дека Чарли Шин беше многу подобар од Ештон Качер.Вие што мислите?
   
  На Би Џеј му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Беше фантастична, се до новава сезона. :)
  Да, исто мислиме. Уште кога кажаа Качер дека ќе го замени Чарли знаев дека ќе отиде серијата во пропаст. Не е тоа тоа без Чарли, Качер има улога на дете во серијава и тапа ми е. Затоа одново и одново ги гледам епизодите кога беше Чарли. :)
   
  На Би Џеј му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Rusty

  Rusty Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  17
  Јас пак почнав од 1 сезона да ги глеам.Очаен ми е Ештон ептен
   
 4. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Немав пропуштено епизода додека не се појави ештон не ми е истата комедија...чарли ми беше таа бесна фаца што ги легнува сите жени а кај ештон ми е тоа по реално некако незнам дали ме сваќате.... бтв и погребот на чарли ми беше смешен после навака ништо...
   
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  najbolja u sfet :stomp
   
 6. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Беше добра.. После стана катастрофална како и животот на Чарли...
   
  На Би Џеј му/ѝ се допаѓа ова.
 7. zica

  zica Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  18
  најбоље серија , ама додека беше Чарли...
   
  На Би Џеј му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Libra

  Libra Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  327
  Се согласувам со сите вас најдобра беше додека беше Чарли. Од кога дојде Ештон не е тоа што беше
   
 9. Би Џеј

  Би Џеј Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  8
  Откако замина Чарли, хуморот во серијата се претвори за деца до 10 години
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Кога серијава не би го носела насловот „Два и пол мажи“ со Ештон Качер, мислам дека ќе добиваше многу поголемо признание отколку што заслужува. Чарли Шин го нема, тоа е тоа... Истиот тој (карактеристичен, ретардиран) хумор го вивна Ештон во ѕвездите со „Луди 70-ти“. Колку побргу се прифати фактот дека Чарли Шин го нема, толку побргу и ќе се ужива во оваа, и натаму одлична хумористична серија. Непотребно луѓето се навраќаат на нешто што било, и поминало, според мене. :)
   
  На Mila Kunis му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: