Туторијали за фризури

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
507
802
693
Тука може да поставуваме за брзи и едноставни фризурчиња, едноставни, кои можеме сами да ги направиме.
ќе почнам јас :)
 
  • Like
Реакции: JaMi and filigran

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Ми треба туторијал за убава пунџа.
Скоро никогаш не гледам вакви по интернет, па потешко ми е да се снајдам.
Разгледај кај оваа http://www.youtube.com/user/Loepsie/videos
или кај овој, малку е педерастичен :D http://www.youtube.com/user/davenmayeda/videos
А и типкава ми е многу мила и убаво објаснува http://www.youtube.com/user/atKristaBradford/videos
 
  • Like
Реакции: LadyInPink