1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тунинг, Стајлинг и спортска опрема

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 20 февруари 2012.

 1. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Без разлика на марката и моделот овде можете да објавувате слики и видео од спортски возила :)
   
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Golf 4
  WW golf tdi tuning.jpg
  Renault 19
  32.jpg
  Renault 19
  IMG_0024-5.jpg
   
  На Psychobilly му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Само оваа овде за другите кликнете на малите слики да ви излезат во поголема верзија, со цел да не кочи форумов.. :p
  reWalls.com-59530.jpg
   

  Прикачени податотеки:

  На Ludi Maks и Psychobilly им се допаѓа ова.
 4. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  AUDI A4.jpg


  CHRYSLER.jpg
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
  [​IMG]
   
  На Ludi Maks и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 6. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Дизајнот што го направи Македонец (слика #1)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Ludi Maks му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
   
  На cakar_ulav и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 8. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  абе јако е нема шо тука
  али за ова треба кеш мнгоу :D
   
 9. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Ова е во Дубаи мислам... Тие ако немат пари кој има :rofl
   
  На Darko му/ѝ се допаѓа ова.
 10. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  е у право си :rofl:rofl
   

Сподели: