1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Топ 7 сајтови кои ги посетувате секој ден

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Hip.Hop_MKD, 23 април 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  [​IMG]
  Интернетот навлезе денеска во скоро сите домови и речиси секојдневие ни стана на повеќемината секојдневно да листаме низ него. Нудејќи информации од речиси сите сектори на секојдневното живеење кој ни се потребни или за кој покажуваме интерес...
  Кој сајтови ги посетувате речиси секој ден и од кој тип се: забавен, информативен или било каков друг карактер.

  Моја топ 7 листа:
  1. http://forum.kajgana.com/
  2. http://www.facebook.com/
  3. http://www.youtube.com/
  4. http://forum.crnobelo.com
  5. http://hiphop.mk/
  6. http://www.erepublik.com/en
  7. http://taratur.com.mk/
  Како што успевате и самите да забележите најчесто се интересирам за тие информативните и друштвените страни. :)
   
  На *Anna и TheKitten им се допаѓа ова.
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
 3. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
 4. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  1 фејсбук
  2 јутуб
  3 фемина
  4 црнобело
  5 ме читаш
  6 ви хеарт ит :p хаххаахаха
  7 едно грчко радио заб. како се вика
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Шо бе а порки никој не гледа, сите сме поштени момци...:rofl
   
  На Јузер, ~ Скарлетка ~, Sugar и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  црнобело форум
  екипа.мк
  резултати
  манутд.ком : )
  парватирекордз
  замунда
  псајлинесблогспот
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 7. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
 8. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
 9. Стефанија

  Стефанија Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  233
  1. youtube
  2. polyvore
  3. facebook
  4. crnobelo
  5. femina
  6. google
  7. forum.crnobelo
   
  На N|ghtmare_f, cece17 и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 10. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  1. црнобело
  2. кајгана
  3. мотика
  4. јутјуб
  5. фејсбук
  6. фејс
  7. фемина
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: