Топ 7 сајтови кои ги посетувате секој ден

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Интернетот навлезе денеска во скоро сите домови и речиси секојдневие ни стана на повеќемината секојдневно да листаме низ него. Нудејќи информации од речиси сите сектори на секојдневното живеење кој ни се потребни или за кој покажуваме интерес...
Кој сајтови ги посетувате речиси секој ден и од кој тип се: забавен, информативен или било каков друг карактер.

Моја топ 7 листа:
  1. http://forum.kajgana.com/
  2. http://www.facebook.com/
  3. http://www.youtube.com/
  4. http://forum.crnobelo.com
  5. http://hiphop.mk/
  6. http://www.erepublik.com/en
  7. http://taratur.com.mk/
Како што успевате и самите да забележите најчесто се интересирам за тие информативните и друштвените страни. :)
 
  • Like
Реакции: *Anna and TheKitten

cece17

Староседелец
21 февруари 2012
270
204
1,043
1 фејсбук
2 јутуб
3 фемина
4 црнобело
5 ме читаш
6 ви хеарт ит :p хаххаахаха
7 едно грчко радио заб. како се вика
 
  • Like
Реакции: Hip.Hop_MKD

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
црнобело форум
екипа.мк
резултати
манутд.ком : )
парватирекордз
замунда
псајлинесблогспот
 
  • Like
Реакции: The Tramp