1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тест тема 1

Дискусија во форумот 'Форум за тестирање' започната од ipopovski, 9 септември 2015.

 1. rogigor

  rogigor Нов член

  Зачленет на:
  9 септември 2015
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  0
  Тест мислење 10
   
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Имам којзнае колку пати пишано, тагови не стигаат во теми кои што ги надгледуваш и ти стигаат известувања за нови мислења од причина што можам јас десет пати да те тагнам и да ти стигнат 10 известувања за тагови и едно за ново мислење.
   
 6. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Ја пишав, и после моето мислење бев тагнат, и не ми стигна дека ме тагнале, само дека одговориле на темата.
   
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Па за тоа, ти стига известување за ново мислење. Испушти го тоа известување (не го отварај) и после ако некој те тагне таму ќе ти стигне известување и за таг.
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
 9. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  бла бла бла бла бла бла
   

Сподели: