Телефони ZTE | Црнобело Форум

Телефони ZTE

Dark0

Нов член
15 мај 2012
9
2
3
29
Овде ќе зоруваме за телефоните ZTE,дали имате ZTE,дали сте задоволни, дали се квалитетни :)
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
И!? Па објасни што те интересира, вака дали ми се допаѓа, стави некоја сликичка...
Што празно ми вака... ЗТЕ сум немала, ама велат дека се и така и така... :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Стефанија

Активен Член
19 февруари 2012
156
233
43
Јас имам, го користев и мислам дека квалитетот е и така и така.. :)