Татко ми има швалерка | Црнобело Форум

Татко ми има швалерка

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Дај, сериозно ќе ве молам... немојте и овој форум да се наполни со тролови..
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Јас не тролам, туку ја кажувам вистината @Mjölnir. Мене не знеш како ми е, ама нема врска. Не барам внимание, ниту сожалување. Кажи што сакаш за мене, воопшто ама воопшто не ми е гајле. Мојот проблем сама ќе го решам. Штом така велиш, тогаш сама ќе се обидам.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,793
808
1,133
Skopje
Па ако нема сега кога ќе има ?! :cool::D
Мала шала од моја страна али за жал така функционира ова наше општество ...
Се поголем е процентот на швалерки и швалери ,а тоа е факт и не може да го негираме ! ;)
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Па ако нема сега кога ќе има ?! :cool::D
Мала шала од моја страна али за жал така функционира ова наше општество ...
Се поголем е процентот на швалерки и швалери ,а тоа е факт и не може да го негираме ! ;)
Треба да се направи тема и за мајка ми дека има швалерка...ке те видам после какви факти ќе негираш:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,793
808
1,133
Skopje
Тоа веќе е лезбејка ,а сигурно мислеше на швалер ?
За тоа не коментирам се знае одговорот ! ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija