Стилот на познатите

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,227
3,542
1,143
Која личност најмногу ви се допаѓа,и кој стил на облека ви се допаѓа од познатите личности? Постирај те фотографии. Еве јас ќе почнам за почеток. ;)

Меган Фокс
Rosie Huntington-Whiteley