1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќни ли сте?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Scars, 24 февруари 2012.

 1. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  неодамна имавме лекција со наслов што ме прави среќен , половина од оние што беа во класот нема претстава што да наведат? - А потоа некој само искоментира, па ако немаме нешто вакво никој не ни не прашува дали сме среќни....
   
  На nijas му/ѝ се допаѓа ова.
 2. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  да срекен сум многуууууууууу(happy)
   
 3. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Иако ми фалат многу работи во животот, делумно среќна сум. Нема среќен живот , има среќни денови, а ситниците се тие што не прават среќни :wavespin
   
  На Хоуп*, smeker, Luckky и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  комај увек
   
  На N|ghtmare_f и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 5. Minella

  Minella Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  Не баш ,могу работи ми фалат во животот :place:(
   
  На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Не сум баш среќен али да се надеваме дека ке биде боље :)
   
  На JaMi, ema09, Caci и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  не не сум среќна...Можам да се пофалам на добро здравје,успех на факултет..Другото ми фали:place
   
  На Scars31 и Luckky им се допаѓа ова.
 8. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
 9. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Ако имате:
  -топол дом
  -храна
  -вода
  -здравје
  -луѓе на кои сте им важни и се грижат за вас

  тогаш сте среќни. Некој се би дал за тоа ;)

  Јас сум среќна :)
   
  На Lovely*-*, smeker, LadyInPink и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Среќна сум, бидејќи ги имам луѓето што ме сакаат и ми помагаат во се, имам се што ми треба, здравје, успех :)
   

Сподели: