Со кој од форумов се знаете?

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
истово ти важи и за форумиџиите? или само за форумџијќи? (wasntme)
Абе кажи си искрено на кој форумџија му го фрли меракот, ако треба ќе го хакнеме па ќе го дознаеш кој е :zelen
Се зезам, мислам дека ние машките полесно можеш да не убедиш за ова. Ова уствари ти е многу слично како вицот со сексот. Машко да праша девојка, најверојатно ќе го одбие. Женско да праша машко, многу неверојатно дека ќе одбие :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable° and escape

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Јас засега строго форумџики, да проширам женски список на фб.
или да се фалиш колку женски имаш на фејсбук? :D шала :) познанства немој да шириш на фејсбук, а реално :)
Абе кажи си искрено на кој форумџија му го фрли меракот, ако треба ќе го хакнеме па ќе го дознаеш кој е :zelen
Се зезам, мислам дека ние машките полесно можеш да не убедиш за ова. Ова уствари ти е многу слично како вицот со сексот. Машко да праша девојка, најверојатно ќе го одбие. Женско да праша машко, многу неверојатно дека ќе одбие :zelen
@Priroden, на него му имам фрлено окче, ама молим ти се да не дознае :D
Инаку ти има смисла кажаното
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Priroden and Давор

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
или да се фалиш колку женски имаш на фејсбук? :D шала :) познанства немој да шириш на фејсбук, а реално :)

@Priroden, на него му имам фрлено окче, ама молим ти се да не дознае :D
Инаку ти има смисла кажаното
Твојата тајна е сигурна со мене, не грижи се.
Итаа бе, ти си мислиш она мирно мирно моме, она види во кој се затрескала :D Некако ич не можам да те замислам како уживаш во звук на кинење хулахопки и другите фетиши кои ги има дотичниот (тој беше, така? шо бара некоја доминантна?)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Твојата тајна е сигурна со мене, не грижи се.
Итаа бе, ти си мислиш она мирно мирно моме, она види во кој се затрескала :D Некако ич не можам да те замислам како уживаш во звук на кинење хулахопки и другите фетиши кои ги има дотичниот (тој беше, така? шо бара некоја доминантна?)
хаха ние со него сме ко куче и маче, он се гали ја го бркам :D
инаку фала фала господ здравје да ти даде и три моми ;)
инаку каква катастрофална грешка сум направила, не окче а окце, срам ме фаќа еј :(
 
Последна промена:

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ја ги знам @Beauty&Beast @antonio @Saladin @Ita and more
100% знам уште некој но тоа останува а се потврди :D

Ita знае што сака, природно си е природно
Е знае нормално дека знае :D само природното бега лево десно ама ако ита има големо трпение. :D
Извини што сега враќам, ама тек сега гледам што всушност си пишал. :)
иИ да не сум офф топик и јас го знам фаланга и други. Не сакам да набројувам оти со мојот ум кој не памти ни три минути сигурно ќе испуштам некого.
 
Последна промена:

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Е знае нормално дека знае :D само природното бега лево десно ама ако ита има големо трпение. :D
Извини што сега враќам, ама тек сега гледам што всушност си пишал. :)
иИ да не сум офф топик и јас го знам фаланга и други. Не сакам да набројувам оти со мојот ум кој не памти ни три минути сигурно ќе испуштам некого.
Извини, ама неможев да се воздржам во контекст со муабетот, а да не го ставам видеово, пази од почеток до 55 секунда :D
Ништо лично, само да се насмееме малце, ме знаеш добро каква сум кога станува збор за вакви ствари и зафрканции, само ова го пишав повеќето за другите, да не си речат те тролам нешто :)

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Извини, ама неможев да се воздржам во контекст со муабетот, а да не го ставам видеово, пази од почеток до 55 секунда :D
Ништо лично, само да се насмееме малце, ме знаеш добро каква сум кога станува збор за вакви ствари и зафрканции, само ова го пишав повеќето за другите, да не си речат те тролам нешто :)

Хаха рипчево ко по мене да го правеле :D и немај гајле па и не бива се сериозни да сме мора и малку шали :D
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Со никого не се познавам. Сакам да прашам кога ќе се собереме? Затоа што немам фејзбук, дали може, ако се договори точен датум, да ме известите на форумов? Или ако не се одреди, некој што е и од постарите и од поновите членови, да се собереме - кој сака да се видиме?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape, antonio and incule