Со кое превозно средство преферирате да патувате на одмор? | Црнобело Форум

Со кое превозно средство преферирате да патувате на одмор?

Највеќе преферирам да патувам со:

 • Авион

  Гласови: 6 18.8%
 • Автомобил

  Гласови: 19 59.4%
 • Брод

  Гласови: 2 6.3%
 • Мотор

  Гласови: 0 0.0%
 • Воз

  Гласови: 1 3.1%
 • Автобус

  Гласови: 4 12.5%

 • Вкупно гласале
  32

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
36
128
39
Автомобил. Најрелаксирано ми е, и повеќе места можеш да посетиш

зависи каде одиш на летување
уствари ако друг те вози гајле ти е и ако патуваш со кола до ШпанијаSent from my iPhone using Tapatalk
 

Ballet is my life

Истакнат Член
9 јуни 2018
298
105
353
зависи каде одиш на летување
уствари ако друг те вози гајле ти е и ако патуваш со кола до ШпанијаSent from my iPhone using Tapatalk
Па и јас да возам не ми е проблем, пак исто ќе ми биде. Јас со кола до киев отидов па до шпанија не е проблем
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: 123456789deset