1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Совети

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од escape, 16 декември 2013.

 1. The Innocent Man

  The Innocent Man Нов член

  Зачленет на:
  11 август 2014
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Знае некој дали социјално отплаќало одреден % од цената на очни стакла за диоптер доколку диоптерот е поголем од 1 независно дали е +/- ?
   
 2. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134
  Od sto moze da se pojavat ramni stapala? Jas go imam ovoj problem i, ako ne nosam ortopedski vloski, mi se ostetuvaat (iskrivuvaat) kondurite. I koga odam, me bolat stapalata.
   
 3. Just Smile

  Just Smile Нов член

  Зачленет на:
  20 јануари 2019
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  22
  Vo leto na plaza po pesok odi bosa, pomaga toa.
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Морам да споделам еден ефикасен гел за болки во грбот,половината,врат..
  Ибуфен (не под друг назив,стрикно овој).
   

Сподели: