Совети

The Innocent Man

Нов член
11 август 2014
3
0
1
Знае некој дали социјално отплаќало одреден % од цената на очни стакла за диоптер доколку диоптерот е поголем од 1 независно дали е +/- ?
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
135
1,053
23
Od sto moze da se pojavat ramni stapala? Jas go imam ovoj problem i, ako ne nosam ortopedski vloski, mi se ostetuvaat (iskrivuvaat) kondurite. I koga odam, me bolat stapalata.
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
Морам да споделам еден ефикасен гел за болки во грбот,половината,врат..
Ибуфен (не под друг назив,стрикно овој).