Собирај поени и замени ги за награда

Статус
Затворена за нови мислења.

Diablo

Истакнат Член
21 март 2016
6
0
101
19
Уште една добра страна за собирање поени, кои потоа можете да ги замените за награди еGOKANO. Страната функционира на тој начин што еднаш дневно одете на сајтот, потполнувате една анкета и заработувате поени. Поените можете да ги замените за награда. Страницата стварно ги праќа наградите, еве доказ на мене ми стигна, USB 16gb.Еве линк регистрирајте се: http://gokano.com/ref/VSOqxIDCSkkdIVp5Oq0Q

Регистирајте се со линкот горе и добивате неколку поени гратис
ВИДЕО(не е мое видеото на српски YouTuber e): https://www.youtube.com/watch?annot...&feature=iv&src_vid=2HZ1tPqti1U&v=3VhZk521fnQ
 

Diablo

Истакнат Член
21 март 2016
6
0
101
19
Дневно само по една анкета се потполнува.
и ти дава што го посетуваш сајтот уште неколку поени.
Доволно е само еднаш да го посетеш сајто
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Не е нешто коплицирано ке пробамо. Само кт веќ праќаш тија линкови кажи си на људи дека ако кликнемо на тј линк ке зимаш и ти поени од нас т.е. дека ке смо ти реферали.
 
  • Like
Реакции: Ѕид на плачот

Diablo

Истакнат Член
21 март 2016
6
0
101
19
Не е нешто коплицирано ке пробамо. Само кт веќ праќаш тија линкови кажи си на људи дека ако кликнемо на тј линк ке зимаш и ти поени од нас т.е. дека ке смо ти реферали.
Интелегентен си бил.
Имам и ја еден поен гратис од тоа :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.