1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Собирај поени и замени ги за награда

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од Diablo, 22 септември 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Diablo

  Diablo Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Уште една добра страна за собирање поени, кои потоа можете да ги замените за награди еGOKANO. Страната функционира на тој начин што еднаш дневно одете на сајтот, потполнувате една анкета и заработувате поени. Поените можете да ги замените за награда. Страницата стварно ги праќа наградите, еве доказ на мене ми стигна, USB 16gb.

  [​IMG]

  Еве линк регистрирајте се: http://gokano.com/ref/VSOqxIDCSkkdIVp5Oq0Q

  Регистирајте се со линкот горе и добивате неколку поени гратис
  ВИДЕО(не е мое видеото на српски YouTuber e): https://www.youtube.com/watch?annot...&feature=iv&src_vid=2HZ1tPqti1U&v=3VhZk521fnQ
   
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  И колку анкети пополни за usb?
   
 3. Diablo

  Diablo Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Дневно само по една анкета се потполнува.
  и ти дава што го посетуваш сајтот уште неколку поени.
  Доволно е само еднаш да го посетеш сајто
   
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Ае ќе го пробаме па да видиме
   
 5. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Не е нешто коплицирано ке пробамо. Само кт веќ праќаш тија линкови кажи си на људи дека ако кликнемо на тј линк ке зимаш и ти поени од нас т.е. дека ке смо ти реферали.
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Diablo

  Diablo Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Интелегентен си бил.
  Имам и ја еден поен гратис од тоа :D
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: