Слика од вашиот дом | Црнобело Форум

Слика од вашиот дом

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Овде ставете слика од вашиот дом или од вашето катче кај што престојувате,за да можеме да зирнеме каде освен на форумот го поминувате вашето денонокие:)
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,915
393
Fukushima
www.gonzo.com
Харемот. :) За жал морав да ставам кревет кога фати зимата за да не фатам јас реума на тоа јамболиите.

Ау ефенди мора да викнеш на кафе и да расчадиме наргиле додека правиме лаф муабет за трансфер на анамки помеѓу нашите два харема
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum and Мортидо