Слендер Мен (slenderman)

fmnetwork

Нов член
20 февруари 2017
2
0
1
20
Ваше мислење да ли постои слендермен . Дали навистина живее во шумата "Black Forest" ?
Има и документарен филм за него но не се знае дали вистина
Доколку незнаете кој е слендермен истражете на интернет и кажете ваше мислење !
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Модерно чудовиште наспроти овие вампири, врколаци духој - овој е творба на нетот и новото време, така слабуњав бил и се мотал зад грмушки нешто...имало некој настан каде што две девојчиња од 11-12 години заклале другарка пошто наводно слендер мен ги натерал :unsure
 
  • Like
Реакции: Struggler

incule

Староседелец
5 јануари 2015
734
123
1,053
26
Не постои и не верувам,бабини деветини