1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Слендер Мен (slenderman)

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од fmnetwork, 25 март 2017.

 1. fmnetwork

  fmnetwork Нов член

  Зачленет на:
  20 февруари 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ваше мислење да ли постои слендермен . Дали навистина живее во шумата "Black Forest" ?
  Има и документарен филм за него но не се знае дали вистина
  Доколку незнаете кој е слендермен истражете на интернет и кажете ваше мислење !
   
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Модерно чудовиште наспроти овие вампири, врколаци духој - овој е творба на нетот и новото време, така слабуњав бил и се мотал зад грмушки нешто...имало некој настан каде што две девојчиња од 11-12 години заклале другарка пошто наводно слендер мен ги натерал :unsure
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Не постои и не верувам,бабини деветини
   

Сподели: