Слаби оцени

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Дали имате искуство со слабите оцени?
Јас досега сум имала 2, едната е писмена математика, а другата хемија. Сета среќа што професорите ми беа добри, па не ми ги пишаа во дневник, имав можност да ги поправам :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
никогаш не сум имала проблем со оценки,секогаш само 5 и веке преку глава ми дојдоа :)..само еднаш памтам во прво или 2 незнам баш на равенки од типот X+2=7 Добив кец...хахахах Од тогаш ми се роди талентот за математика :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and Marrie

Gabriela

Активен Член
19 февруари 2012
149
139
43
26
Јас сум слаба да си признаам неможам да кажам дека сум одлична коа не сум.А денес праевме тест гоеграфија и 2ка ќе имам.:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee, Marrie and mAcIkA

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Јас сум слаба да си признаам неможам да кажам дека сум одлична коа не сум.А денес праевме тест гоеграфија и 2ка ќе имам.:D
да знаев јас ке го решавав за тебе..обожавам географија :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and Dee Dee

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Ехее, во 8мо одделение јас бев државен првак во дисциплина географија :D Најинтересен предмет ми беше на времето :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and mAcIkA

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Моментално немам слаби, ама кога ќе добијам тоа е трагедија за мене. На пр. лани плачев за 4ка по физичко. Ама тоа е друга приказна и долга...
Во основно математика си добивав единичиња и двојчиња ама наставничкта ми гледаше низ прсти и во дневник ниедна не ми стави.
Последно физика добив двојче, во прво полугодие. После избувна така пожестока расправија, се покаравме малку и се смиривме. На тестот си добив 5ка и така...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marrie and Dee Dee