Си барам мома по мој вкус

Nekoe

Нов член
25 септември 2014
12
14
3
35
Ако не е проблем момички, на кратко опишете се, ваши размислувања и погледи на животот, па после ќе мавнеме една споредба и ке видиме до кај сме... Со среќа!
 

Nekoe

Нов член
25 септември 2014
12
14
3
35
jas kje ti davam um koe mome chini a koe ne, da ne mi te prelazhi nekoe, oti odamna sum tuka, site gi znam :D
Хихи, епа, ај чим така, давај ми ум... и од овие што ќе се пријават, ако некоја се прецени од преголема желба да ме фасцинира, извести ме со време... Крајниот збор заедно ќе го имаме.. :p
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Ај и ја да се опиша: Ногу јака џенцка со напрчено дупе и муце, со едно колбавче и две јајчиња на око дава на часови по математика и не прави никаков проблем ако од неа се побара нешто повеќе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape, Mameha and antonio

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ај и ја да се опиша: Ногу јака џенцка со напрчено дупе и муце, со едно колбавче и две јајчиња на око дава на часови по математика и не прави никаков проблем ако од неа се побара нешто повеќе.
Zgodna plodna i neophodna ehehehehe (smoke)
 

Nekoe

Нов член
25 септември 2014
12
14
3
35
[QUO...TE="Aleksis, post: 303364, member: 2736"]Атрактивна женЦка, лична, поштена и маштовита. Со мене нема споредба.
Ако сакаш средба контактирај ме на VIBER или VACAP. kis:*[/QUOTE]

Ти си ептен по мој вкус... дури и на местенка да ми заличи работава. За сега си фаворит, али ништо од виберот, прво паметно телефонче да си купам... (facepalm)
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
[QUO...TE="Aleksis, post: 303364, member: 2736"]Атрактивна женЦка, лична, поштена и маштовита. Со мене нема споредба.
Ако сакаш средба контактирај ме на VIBER или VACAP. kis:*

Ти си ептен по мој вкус... дури и на местенка да ми заличи работава. За сега си фаворит, али ништо од виберот, прво паметно телефонче да си купам... (facepalm)[/QUOTE]
Нема да зажалиш. Вредна домаќица, грижлива жена, све ќе ти бидам. Во стаклено ѕвоно ќе те чувам.Дај ми скупе и модераторот нека ја затвара темата.