Секс под туш?!

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Што мислите? Би било убаво?
Кој има пробано? :)
Убаво е се додека тече топла вода но кога ќе дојде ладна еееее ке ти преседне....наравоучение,прво проверете дали имате доволно топла вода.
 
  • Like
Реакции: corki

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Барем ја од кога сум член само тоа гледам во нови теми .
Оди на очен лекар или пак гледај ги моите теми што сум ги отворила...Нема секс...а и боље ишта него ништа..отвори ти некоја тема!
 

khz777

Староседелец
20 септември 2014
105
69
1,028
26
Argentina, Buenos Aires
Оди на очен лекар или пак гледај ги моите теми што сум ги отворила...Нема секс...а и боље ишта него ништа..отвори ти некоја тема!
Никој не рече дека ТИ отвараш теми за секс ,реков дека општо се отвараат теми за СЕКС.Инаку јас сум добар со видот фала .
 
  • Like
Реакции: diva orhideja and Lady*