1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Седа коса

Дискусија во форумот 'Коса' започната од melpomena, 28 март 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Седа коса е позастапена кај мажите.Мажите се плашат од седата коса,да или не?
  Жените пак обожааваат мажи со седа коса.Дали вие се плашите од"седавост"?А вие жени дали обожавате мажи со седа коса?
  :wub
   
 2. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  каква е оваа седата коса ?
   
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Ваква:)
  dzordz-kluni1.jpg се извинувам ако не појаснив убаво
   
 4. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  сеуште не ми е јасно глеам 5 мин у сликава, коса како коса.
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  побелена
   
  На slb_bobo, Bibi@ и Македонец им се допаѓа ова.
 6. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Не се изјаснив,јас обожавам мажи со седа коса:wub
   
  На Foxboro и ShakaZulu им се допаѓа ова.
 7. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  Според мене мажите со седа коса се многу пошармантни,...а оние кои ја бојат многу смешни :rofl
   
  На *V******, melpomena и JaMi им се допаѓа ова.
 8. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Напротив, мене ми се одбивни :) Ама подобро седа отколку бојадисана :D
   
 9. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Подобро седа отколку никаква :D Инаку не се плашам од седавост и не ме загрижува
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  подобро во секој случај :)
   
  На Гонзо му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: