Свадба (слики и видео)

ivancica

Нов член
2 април 2012
1
1
3
37
Ми претстои свадба па од огромна помош би ми било вашето мислење, кое фото стидио да го одберам. Зага ми се прескапи, Фото Студио 5 се зафатени. Подеднакво битни ми се и сликите и видеото. Кого да одбереме?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ScoobyDoo

Boyka

Истакнат Член
14 февруари 2012
258
735
93
Skopje
фото студио IMAGE во лептокарија нема да згрешиш одлични се соработуваме со нив :)
 

TheKitten

Истакнат Член
3 март 2012
528
614
93
Зага се вистина прескапи, но само тоа прифаќам :) Откако погледнав што тие луѓе сработиле, ја заслужуваат секоја паричка што ја земаат.