Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
Добро утро :)
Во зима, светот секрие од нас и ние од него. Ама денес има такво сонце што шири една таква позитивна енергија. Ќе го впијам максимално, и ќе се испечам на него како мачка. :sreken Денот по утрото се познава. :)


ИМајте убав ден, добро искористете го овој февруарски април и уживајте. Не барајте игла во сеното зашто некогаш и нема игла, некогаш животот е едноставен, некогаш е убав!
Јас заминав кај мачорот мој :kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: True_Blood

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Ме нервираат звуците од играта на брат ми и да му викнам само ќе се скараме зашто на мене се ми сметало. Атој не сфаќа дека премногу силно му е поштен тонот, но ќе молчам молчењето е злато (во одредени ситуации). :)

Сакам времето кога е сончево, сите надовр раздвиженост...само потопло и потопло да биде.
А зошто темите се споени, вака е по непрегледно.
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
одамна ми се нема случено оваааа..видов едно дете и тоа ме гледаше мене, си се смешкавме..аааааааааааааааааааааааааааа преубав беше..:giggleпеперутчињата си ги разбудив..
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Значи мразам кал, мразам, мразам, мразам! Па посебно мојата неасфалтирана улица. Смрт ми е кога треба да излезам од дома навечер, рестрикции вршат човеците и не гледам кај газам. Јаооооо ко во некој свињарник да сум била :(
Убав си беше снегот додека не почна да се топи.

При крај сум со правењето на маските, уште само по некој детал и спремни сме за в недела. Ко дете мало се радувам. Одамна не ми било вака за Прочка. :eekops:

Друго шо сакав да кажам...А, да. Завршија бесплатните, па ми фали на секој 2 саати да го малтретирам. Ајде, од утре пак :D

Ајде сега да разгледам со колку нови мислења е збогатен форумов. Ме немаше дури цел ден :D
 

AnneBoleyn

Активен Член
14 февруари 2012
144
193
43
In Chuck Bass' bedroom
Ајдее... престапнава година многу свадби ќе има. Сашко Коцев ја побарал девојка му за жена пред цела сала?! :eek
Не се интересни веќе. Премногу е ова:unsure
Одам на спиење.
Ајт чао!
 
Статус
Затворена за нови мислења.