Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Последен пост. ќе ве видам со вакво без врска бришење мислења колку ќе станете популарни како форум. Насекаде ќе кажам.

Ајттт
Еееееее :(
А баш сакав да знам кој пост ти го избришале.
Вака испага ко дезинформација,


Сакакм и да ја прашам lady_blue дали виде погоре,со тоа што копирав што нашите госи читат :giggle
а ке го направам пак ова со копирањето,па да види и Баронеса која ми ја избриша темата :igra
Само уште да се изјаснеа повекемина по неа,за да се задржат гостите и подолго да читат.

Исто и едно благодарам на Стоименов за она во алманахот,од него посебно ама ич не очекував :D
 

Teddy Picker

Староседелец
15 јуни 2012
155
162
643
Фоф компирето
Еееееее :(
А баш сакав да знам кој пост ти го избришале.
Вака испага ко дезинформација,


Сакакм и да ја прашам lady_blue дали виде погоре,со тоа што копирав што нашите госи читат :giggle
а ке го направам пак ова со копирањето,па да види и Баронеса која ми ја избриша темата :igra
Само уште да се изјаснеа повекемина по неа,за да се задржат гостите и подолго да читат.

Исто и едно благодарам на Стоименов за она во алманахот,од него посебно ама ич не очекував :D
од тој што не очекуваш доаѓа изненадувањето :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Ој прилепчани кажувајте од колку саат пее Јоксимович во Сабота на 14ти, и до колку саат трае забавата вечерта? :nerd
 

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis

Mardy Bum

Староседелец
25 април 2012
177
180
643
behind you!
Кому му стигаат пријавите на мислења?? И дај малку поработете на бришење офтопици и средете по некоја тема-наслов, вовед.. само се отвараат теми безвеза колку да се билдаат мислења |-(
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Кому му стигаат пријавите на мислења?? И дај малку поработете на бришење офтопици и средете по некоја тема-наслов, вовед.. само се отвараат теми безвеза колку да се билдаат мислења |-(
Пријавите стигаат кај администраторите, глобалниот модератор-Sarah и кај сите модератори-во зависност од тоа кај се наоѓа темата/мислењето што сте го пријавиле :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Mardy Bum

Староседелец
25 април 2012
177
180
643
behind you!
Пријавите стигаат кај администраторите, глобалниот модератор-Sarah и кај сите модератори-во зависност од тоа кај се наоѓа темата/мислењето што сте го пријавиле :)
е баш ти фала (flower) ајде сега уште еден апел до администраторите, глобалниот модератор и сите други модератори: кога ќе има пријавено мислење нека го погледнат
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis

Nicole

Староседелец
27 јуни 2012
249
226
643
Секогаш кога ќе активирам бесплатни минути, сите стануваат недостапни, а во моментот ми треба да разговарам со нив :mad: Барем еден да најдев достапен.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi
Статус
Затворена за нови мислења.