Сакам да кажам/прашам

Статус
Затворена за нови мислења.

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
380
299
63
Добро зошто и покрај сите навреди, непризнавања, штети, од нашите соседи од Атина, ние пак со цел памет одиме таму на одмор??? Не ни доаѓа нас памет и не ни доаѓа. Наместо да ги игнорираме како да не ни постојат, ние сами на себе си предизвикуваме непријатности....
Грција е секогаш во ТОП 5 светски дестинации, во регионов е најдобра туристичка дестинација, а цените се слични како во Охрид. Ве советувам да ја изоставите политиката, и да го почувствувате летото во Грција, грчките плажи, грчката традиција...

Сакам да кажам, дека наскоро заминувам во Тасос, Грција. :)
 

KaMa(

Полноправен Член
1 јули 2012
42
32
18
Последен пост. ќе ве видам со вакво без врска бришење мислења колку ќе станете популарни како форум. Насекаде ќе кажам.

Ајттт
 
  • Like
Реакции: 048 and 990Freak
Статус
Затворена за нови мислења.