Сакам да кажам/прашам

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
На сите тие што не ви се допаѓаат темите отворете поубави според вас и решен проблем ;)
Ја немам ништо против темите по не знма кој пат го пишувам ова. Мене ме нервира кога во еден ден ќе видам отворени 10 теми од еден ист член. :) Не во буквална смисла нервира туку некако нападно ми делува.

Да, и од копирани теми преку глава ми е |-(
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
894
1,988
1,093
што е форава со некој луѓе на форумов ? знам три члена што имаат по два профила на форумов ...
која им е поентата ? - или немаат карактер , па мораат да имаат два или повеќе профила за да ги приметиме ... ? или вили квак квак ! :^)
стварно не ми е јасно ...
а не знам и што прават администраторите на форумов ? дали превземаат некакви мерки околу тоа ?
или да почнеме сите да отвараме по еден профил секој ден ... зависи на која нога ке станам, таков профил да отворам !? - а што ако станам на две нозе - хопаа ... а што ако го преспијам цел ден ? - а што зборам, нема везе... вратете се на погорниот дел од темава |-(

А ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.