1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Sara, 14 февруари 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  може ама ...more than words is all you have to do to make it real.. така да, идај ;)
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Excuse me, темава е „Сакам да кажам/прашам“ или „Моментално слушам“?
   
  На 048, The Tramp, slb_bobo и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Па најпрво прашав која дама е за танц, а после е само кажување :cool:
   
  На Сара.13 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: