1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Sara, 14 февруари 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  АААААААААААААААААААААААААААААА
  тоа е мојата омилена омилена и најомилена песна и мојот омилен пеач.
  Песнава ми е еднаква на емоции, засекогаш најдобра.
  Се ежам кога ја слушам, порано и солзи ми протекуваа, сега не толку често.
  Да јас сум за танц : ))
  Најдобра за сите времињаа, убав избор.
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  пред да дадеш чекор помисли дали вреди да ги направиш тоа....а пред да кажеш избор до три
  пред да одлучиш размисли.....но никогаш не заборавај дека секаде имаш пречка која треба да ја поминеш :)
   
  На i_wanna_fly и Lena им се допаѓа ова.
 3. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  И со тебе на неа и продолжуваме со оваа

   
 4. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  На оваа песна неможе да нема :sram
  Одличен избор (y)
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Дали сме „ЗА“ Дами мои???

   
  На Марија, Сара.13 и Gemini им се допаѓа ова.
 6. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  :igra
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  СДП Заспавте????

   
  На Сара.13 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Еве јассссс :wavespin

   
  На Сара.13 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  неееее тука сме :zelen хехе слабо со спиењево некако, скарани сме веќе подолго време ;)

   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
   
  На Сара.13 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: