1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Sara, 14 февруари 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  Убаво е да имаш на кого да мислиш во овие ладни зимски денови...и да знаеш дека и таа личност мисли на тебе (иако знаеш дека неможеш да бидеш со таа личност, но сепак се радуваш на тоа што таа постои во твојот живот) :)
   
  На parvati, Mila Kunis, Bum-Bum и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Ми фали lady_blue :place
  Да си ја поздравам успат alba (wasntme)
   
  На alba, Bum-Bum и slb_bobo им се допаѓа ова.
 3. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  А што е лејди ?
   
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Како што е? :)
  Ми фали од што ја нема низ форумот.
   
 5. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Па баш тоа е прашањето...Зашто ја нема низ форумот ххх
   
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  :facepalm2
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  (facepalm):giggle
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 8. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Незнам зошто ја нема :(
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 9. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Истото прашање од сношти: Има за танц???:sram

   
  На Сара.13 и Gemini им се допаѓа ова.
 10. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Дааа :)
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: